Субота, 2 Липня, 2022

Тимошенко хоче імпічменту президента: реакція БПП

З трибуни Верховної Ради кандидат у президенти Юлія Тимошенко заявила, що фракція “Батьківщини” починає процедуру імпічменту президента Петра Порошенка після розслідування журналістів про збагачення його оточення на оборонній сфері. Про це повідомляє yes-lutsk, з посиланням на Gazeta.ua.

Жінка зазначила, що учора журналісти випустили доказовий матеріал, про те що через нинішнього президента проводилися оборудки з завезення в Україну контрабанди запасних частин із російської Федерації з, так званими, відкатами, у 4 рази дорожче, ніж закуповували. Ці зіпсовані запасні частини з країни-агресора, як зазначає Тимошенко, постачалися українським оборонним заводам, щоб їх ставити в українську військову техніку. На її думку, цим суттєво підривалася обороноздатність країни.

Вона вважає, що те, що розкрили журналісти підпадає під статтю «Державна зрада,  умисно вчинена громадянином України на шкоду суверенітету, територіальній цінності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці країни».

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко підсумувала, що разом із іншими фракціями розпочинає процедуру імпічменту президента Петра Порошенко.

«Звертаємося до всіх депутатів, які мають честь і совість, для того, щоб поставити на місце всі ті організовані злочинні угруповання», – сказала Тимошенко.

Втім, у Верховній Раді немає достатньо голосів, щоб відсторонити президента Петра Порошенка та розпочати процедуру його імпічменту. Про це розповів нардеп від фракції «БПП» Іван Вінник.

«Вона струшує повітря, щоб її цитували. Юлія Володимирівна настільки багато говорить і чи не щодня намагається зробити якусь сенсацію, що вже девальвувала свої заяви» – розповів Вінник.

Також, нардеп зазначив, що ця заява Тимошенко є абсурдною, адже достатньої кількості голосів від депутатів не буде, і Юлія Володимирівна це усвідомлює.

До слова, Юлія Володимирівна Тимошенко — український підприємець, державний діяч, політик. Народний депутат України з 1997 року. Зараз є кандидатом у Президенти України.