Четвер, 25 Лютого, 2021

Українські пенсіонери отримають додаткові 2410 гривень: коли і хто

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Українські пенсіонери, які отримують мінімальну пенсію, матимуть компенсацію у розмірі 2410 гривень за невиплачену індексацію 2015-2016 років. Нарахування пройде у два етапи – в березні та квітні цього року. Про це повідомляє «24 канал». Далі розповість yes-lutsk.

Таку одноразову, додаткову виплату отримають ті, хто мав низьку зарплату, але значний страховий стаж. Підходящим трудовим стажем вважатиметься понад 35 років у чоловіків, та 30 років у жінок, які вийшли на пенсію після 2011 року.

Нараховуватимуть її двома траншами: у березні – 1200 гривень та у квітні, відповідно, таку ж суму. Ці кошти – це фактично та сума, яку українцям не заплатили у 2015-2016 роках, коли була призупинена індексація пенсії.

Зазначається, що пенсійний фонд отримав ці додаткові 4,4 мільярда гривень, які виплатять пенсіонерам, за рахунок надходжень до бюджету грошей від розмитнення автомобілей на “єврономерах”.

Відтак, з 1 березня уряд здійснить перерахунок розміру пенсій з урахуванням рівня середньої зарплати та інфляції. Загалом вони зростуть на 17-18%. Розповідають, що їх перерахують у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму двічі у 2019 році:

  • з 1 липня з 1 497 до 1 564 гривень;
  • з 1 грудня з 1 564 до 1 638 гривень.

Зокрема, народний депутат України Павло Розенко розповів, що уряд виконав доручення Президента України Петро Порошенко щодо необхідності підвищення рівня життя українських пенсіонерів, зокрема тих у кого був значний страховий стаж але невелика пенсійні виплати через низькі базові зарплати.

Всі зазначені пенсійні виплати, з його слів, будуть здійснені в межах коштів бюджету Пенсійного фонду без збільшення його дефіциту. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...

Що краще: відновити оригінальний дисплей або замінити його?

Дисплей - це найдорожчий елемент мобільних пристроїв, а переконатися в цьому можна на прикладі модулів марки Самсунг за посиланням https://www.aks.ua/catalog/displei-ekrany/brand/samsung. В силу...

Кого пропонують на посаду старост громад, які приєдналися до Луцька?

Як відомо, до обласного центру Волині приєднали п’ять громад: Жидичинську, Заборольську, Княгининську, Прилуцьку та Боголюби. Yes-lutsk розповість, кого призначатимуть на посаду старост...