Вівторок, 28 Червня, 2022

Штаб Порошенка накрила поліція: підозрюють у підкупі. Прокуратура – проти

Інформація про масовий підкуп виборців у штабі кандидата в президента Петра Порошенка (БПП) все частіше підтверджується, пише Facenews. Далі розповість yes-lutsk.

Відтак, учора, 21 лютого, в місті Суми, поліція накрила штаб одного з кандидатів у президенти в якому, імовірно, роздавали кошти для підкупу виборців. Були затримані 2 громадянина – жителі Києва та Нікополя. Як зазначає «Українська правда» йдеться про штаб Петра Порошенка.

Однак, повідомляють, що через декілька годин у поліцію навідались прокурори, які порушили кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень.

За словами народного депутата Антон Геращенко, на порятунок затриманих громадян по команді з Києва кинулися місцеві прокурори і співробітники СБУ. У результаті, без рішення суду, ввечері цього ж дня прокуратурою проводився обшук у кабінетах працівників карного розшуку.

Втім, прокоментував допис народного депатута й відомий журналіст, головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов. Журналіст зазначив, що БПП, очевидно, повторює технології Чернігова. З його слів, дана новина хороша особливо тим, що адмінресурс на цих виборах перестав бути монополією президента.

«Будемо чекати суду, дуже хочеться подивитися відео затримання, героїв цієї драми, ну і гроші вилучені» – підсумував Юрій Бутусов.

Згодом, Юрій Бутусов й сам вирішив написати допис на відповідну тему та висвітлити ці події:

бутусов

Нагадаємо, вчора після рішення Юрія Луценка про зміну групи прокурорів по одному з кримінальних проваджень, по всій Україні, в тому числі у Запоріжжі, пройшли обшуки у агітаторів Юлії Тимошенко, а в СБУ традиційно заявили про «руку Москви» перед виборами.