Середа, 28 Липня, 2021

Вакарчук розповів про взаємовідносини з кандидатами у президенти

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Український музикант та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у інтерв’ю «Українській правді» розповів про взаємовідносини з кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Юлією Тимошенко, а також про те як давно спілкувався з нинішнім Главою держави Петром Порошенком – пише yes-lutsk за інформацією «Української правди».

У інтерв’ю співак відповів на кілька запитань, що стосуються політичного життя в країні та його осіб. Святослав Вакарчук повідомив, що з Юлією Тимошенко та Володимиром Зеленським вони не спілкувалися вже давно, зустріч ж з Президентом України Петром Порошенком була ініційована самим Главою держави та відбулася у грудні минулого року.

На запитання про спілкування  із Володимиром Зеленським співак зазначив, що не спілкувався із ним вже кілька років, а на перегляд відеоблогів шоумена у нього немає часу, так як у його житті є багато інших справ.

Що стосується спілкування з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком, яких музикант знає ще з часів помаранчевої революції, Вакарчук зазначив, що з більшістю з кандидатів у президенти він або взагалі не знайомий, або знає їх ледве-ледве.

Зі слів співака, Юлію Тимошенко він не бачив вже протягом чотирьох років. Після уточнення журналістів про те, що вона була присутня на Ялтинській конференції минулого року, де виступав Святослав Вакарчук й слухала його з першого ряду, чоловік зазначив, що вони лиш привітались, а потім він її не бачив.

Щодо запрошення на зустріч, яка відбулася в Адміністрації президента у грудні 2018 року та яке музикант отримав від Петра Порошенка, музикант зізнався, що ніякі інші питання крім виборчої реформи там не обговорювались.

На думку співака, основна мета зустрічі була – обговорити те, як зробити справжні зміни в країні. Також обговорювалась поточна ситуація в країні, справи, які вже зроблені та які мають бути і будуть зроблені.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...