Понеділок, 4 Липня, 2022

Вакарчук розповів про взаємовідносини з кандидатами у президенти

Український музикант та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у інтерв’ю «Українській правді» розповів про взаємовідносини з кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Юлією Тимошенко, а також про те як давно спілкувався з нинішнім Главою держави Петром Порошенком – пише yes-lutsk за інформацією «Української правди».

У інтерв’ю співак відповів на кілька запитань, що стосуються політичного життя в країні та його осіб. Святослав Вакарчук повідомив, що з Юлією Тимошенко та Володимиром Зеленським вони не спілкувалися вже давно, зустріч ж з Президентом України Петром Порошенком була ініційована самим Главою держави та відбулася у грудні минулого року.

На запитання про спілкування  із Володимиром Зеленським співак зазначив, що не спілкувався із ним вже кілька років, а на перегляд відеоблогів шоумена у нього немає часу, так як у його житті є багато інших справ.

Що стосується спілкування з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком, яких музикант знає ще з часів помаранчевої революції, Вакарчук зазначив, що з більшістю з кандидатів у президенти він або взагалі не знайомий, або знає їх ледве-ледве.

Зі слів співака, Юлію Тимошенко він не бачив вже протягом чотирьох років. Після уточнення журналістів про те, що вона була присутня на Ялтинській конференції минулого року, де виступав Святослав Вакарчук й слухала його з першого ряду, чоловік зазначив, що вони лиш привітались, а потім він її не бачив.

Щодо запрошення на зустріч, яка відбулася в Адміністрації президента у грудні 2018 року та яке музикант отримав від Петра Порошенка, музикант зізнався, що ніякі інші питання крім виборчої реформи там не обговорювались.

На думку співака, основна мета зустрічі була – обговорити те, як зробити справжні зміни в країні. Також обговорювалась поточна ситуація в країні, справи, які вже зроблені та які мають бути і будуть зроблені.