Вівторок, 27 Жовтня, 2020

Вакарчук розповів про взаємовідносини з кандидатами у президенти

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Український музикант та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у інтерв’ю «Українській правді» розповів про взаємовідносини з кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Юлією Тимошенко, а також про те як давно спілкувався з нинішнім Главою держави Петром Порошенком – пише yes-lutsk за інформацією «Української правди».

У інтерв’ю співак відповів на кілька запитань, що стосуються політичного життя в країні та його осіб. Святослав Вакарчук повідомив, що з Юлією Тимошенко та Володимиром Зеленським вони не спілкувалися вже давно, зустріч ж з Президентом України Петром Порошенком була ініційована самим Главою держави та відбулася у грудні минулого року.

На запитання про спілкування  із Володимиром Зеленським співак зазначив, що не спілкувався із ним вже кілька років, а на перегляд відеоблогів шоумена у нього немає часу, так як у його житті є багато інших справ.

Що стосується спілкування з Юлією Тимошенко та Петром Порошенком, яких музикант знає ще з часів помаранчевої революції, Вакарчук зазначив, що з більшістю з кандидатів у президенти він або взагалі не знайомий, або знає їх ледве-ледве.

Зі слів співака, Юлію Тимошенко він не бачив вже протягом чотирьох років. Після уточнення журналістів про те, що вона була присутня на Ялтинській конференції минулого року, де виступав Святослав Вакарчук й слухала його з першого ряду, чоловік зазначив, що вони лиш привітались, а потім він її не бачив.

Щодо запрошення на зустріч, яка відбулася в Адміністрації президента у грудні 2018 року та яке музикант отримав від Петра Порошенка, музикант зізнався, що ніякі інші питання крім виборчої реформи там не обговорювались.

На думку співака, основна мета зустрічі була – обговорити те, як зробити справжні зміни в країні. Також обговорювалась поточна ситуація в країні, справи, які вже зроблені та які мають бути і будуть зроблені.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.

Волиняни просили у Зеленського повернути потяг «Ковель-Заболоття»

Через коронавірус постраждало багато сфер життя волинян. Чимало людей залишились без роботи, складнощі виникали з навчанням дітей та відвідуванням дитсадків. Однією з...