Неділя, 18 Квітня, 2021

Кому з кандидатів у президенти прогнозують перемогу?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Згідно результатів опитування Соціологічної групи «Рейтинг» за перший місяць 2019 року, найбільша частка українців планує голосувати на виборах за Володимира Зеленського, саме його підтримують 19% від загальної кількості учасників – пише yes-lutsk з посиланням на ПЕРШИЙ.

Друге та третє місце за результатами опитування посіли Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, з показниками 18,2% та 15,1% відповідно. Найменший відсотковий показник у рейтингу отримав Олександр Вілкул – лише 2,6% опитаних планують голосувати за нього.

Електоральні показники Зеленського вищі серед виборців Південної та Східної України, у Києві дещо знижуються, та стають одного рівня з показниками Порошенка, а на Донбасі – Юрія Бойка, якого підтримують 10% опитаних.

Тимошенко займає лідируючі позиції у Центральній та Північній Україні, на Західній ж ділить першість з нинішнім Главою Держави. До речі, останній отримав найбільше симпатій у виборців Галичини.

Також, за даними опитування, близько 70% респондентів вважають, що країна потребує радикальних змін. 14% опитаних хочуть, щоб все стало так, як було колись, а 12% переконані, що краще буде, якщо все залишиться так, як є тепер.

Вибірку склали громадяни України віком від 18 років. Кількість опитаних: 6000 осіб.

А от за результатами соціологічного дослідження «Україна напередодні президентських виборів 2019», більшість опитаних вважають, що саме Петро Порошенко здобуде перемогу на виборах, і вдруге стане Президентом України.

До опитування були залучені 11 тисяч осіб, які будуть голосувати у березні 2019 року. Згідно відповідей на запитання «Незалежно від того, за кого Ви збираєтеся голосувати, хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?» були отримані такі результати: Петро Порошенко – 20,5%, Юлія Тимошенко – 19,9%, Володимир Зеленський – 10,8%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.