Середа, 28 Жовтня, 2020

Кому з кандидатів у президенти прогнозують перемогу?

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Згідно результатів опитування Соціологічної групи «Рейтинг» за перший місяць 2019 року, найбільша частка українців планує голосувати на виборах за Володимира Зеленського, саме його підтримують 19% від загальної кількості учасників – пише yes-lutsk з посиланням на ПЕРШИЙ.

Друге та третє місце за результатами опитування посіли Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, з показниками 18,2% та 15,1% відповідно. Найменший відсотковий показник у рейтингу отримав Олександр Вілкул – лише 2,6% опитаних планують голосувати за нього.

Електоральні показники Зеленського вищі серед виборців Південної та Східної України, у Києві дещо знижуються, та стають одного рівня з показниками Порошенка, а на Донбасі – Юрія Бойка, якого підтримують 10% опитаних.

Тимошенко займає лідируючі позиції у Центральній та Північній Україні, на Західній ж ділить першість з нинішнім Главою Держави. До речі, останній отримав найбільше симпатій у виборців Галичини.

Також, за даними опитування, близько 70% респондентів вважають, що країна потребує радикальних змін. 14% опитаних хочуть, щоб все стало так, як було колись, а 12% переконані, що краще буде, якщо все залишиться так, як є тепер.

Вибірку склали громадяни України віком від 18 років. Кількість опитаних: 6000 осіб.

А от за результатами соціологічного дослідження «Україна напередодні президентських виборів 2019», більшість опитаних вважають, що саме Петро Порошенко здобуде перемогу на виборах, і вдруге стане Президентом України.

До опитування були залучені 11 тисяч осіб, які будуть голосувати у березні 2019 року. Згідно відповідей на запитання «Незалежно від того, за кого Ви збираєтеся голосувати, хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?» були отримані такі результати: Петро Порошенко – 20,5%, Юлія Тимошенко – 19,9%, Володимир Зеленський – 10,8%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.