Вівторок, 28 Червня, 2022

Кому з кандидатів у президенти прогнозують перемогу?

Згідно результатів опитування Соціологічної групи «Рейтинг» за перший місяць 2019 року, найбільша частка українців планує голосувати на виборах за Володимира Зеленського, саме його підтримують 19% від загальної кількості учасників – пише yes-lutsk з посиланням на ПЕРШИЙ.

Друге та третє місце за результатами опитування посіли Юлія Тимошенко та Петро Порошенко, з показниками 18,2% та 15,1% відповідно. Найменший відсотковий показник у рейтингу отримав Олександр Вілкул – лише 2,6% опитаних планують голосувати за нього.

Електоральні показники Зеленського вищі серед виборців Південної та Східної України, у Києві дещо знижуються, та стають одного рівня з показниками Порошенка, а на Донбасі – Юрія Бойка, якого підтримують 10% опитаних.

Тимошенко займає лідируючі позиції у Центральній та Північній Україні, на Західній ж ділить першість з нинішнім Главою Держави. До речі, останній отримав найбільше симпатій у виборців Галичини.

Також, за даними опитування, близько 70% респондентів вважають, що країна потребує радикальних змін. 14% опитаних хочуть, щоб все стало так, як було колись, а 12% переконані, що краще буде, якщо все залишиться так, як є тепер.

Вибірку склали громадяни України віком від 18 років. Кількість опитаних: 6000 осіб.

А от за результатами соціологічного дослідження «Україна напередодні президентських виборів 2019», більшість опитаних вважають, що саме Петро Порошенко здобуде перемогу на виборах, і вдруге стане Президентом України.

До опитування були залучені 11 тисяч осіб, які будуть голосувати у березні 2019 року. Згідно відповідей на запитання «Незалежно від того, за кого Ви збираєтеся голосувати, хто з наступних кандидатів, на Вашу думку, переможе?» були отримані такі результати: Петро Порошенко – 20,5%, Юлія Тимошенко – 19,9%, Володимир Зеленський – 10,8%.