Вівторок, 28 Червня, 2022

Петро Порошенко скасував візит до Луцька: які запитання готували лучани

Уже завтра, 11 січня, президент України мав би навідатись до міста Луцьк.

Як зазначає lutsk-yes, про це пише «Під прицілом» завдяки допису у Facebook колишнього журналіста Богдана Пташника.

Він розповів, що декілька днів готував та збирав актуальні запитання лучан і мав на меті поставити їх Петру Порошенку. Але, за словами Богдана Пташника, окремі особи вирішили, що готується провокація, і почали намагатись вийти з ним на контакт.

Насамперед, ідея полягала у тому, аби поставити Президенту України найбільш актуальні та наболілі для лучан запитання, а не спеціально підготовлених і перевірених СБУ людей з усіх куточків України.

Так, Петро Порошенко спочатку скасував, а потім переніс візит до Луцька на 15 січня. Про це стало відомо з власних джерел Інформаційному Агентству Волинські Новини.

А от причиною відміни візиту до Луцька 11 січня стала загроза ймовірних «провокацій». Хоча, планувалось звичайне спілкування на актуальні теми пересічних громадян з президентом України.

Також, автор допису Богдан Пташник, опублікував список запитань, які лучани найбільше хотіли поставити Петру Порошенку. Серед них, містян найбільше цікавило, що буде робити президент, якщо не потрапить до другого туру президентських виборів. Більшість з них, не добирали слів для звернення, і наголошували на “недолугому керівництві” Президента. 

Так, до списку запитань потрапила й тема корупції, адже, на думку лучан, особливих змін вони не побачили. 

Не оминули й тему Томосу, адже для деяких містян стало цікавим те, чому ж Сербські та Польські церкви ставлять дарований нам Томос під сумнів. 

Серед найактуальніших запитань, можна побачити й тему вбивства журналіста Павла Шеремета, напади, побиття активістів по всій Україні, а також, резонансне вбивство Катерини Гандзюк.

Лучани планували запитати у президента й про обіцяний у 2014 році долар по 10 гривень, адже пані Гонтарєва у свій час робила його по 36 гривень, вже за керівництва чинного президента.