Четвер, 30 Червня, 2022

Автобаза Порошенка придбала ще два розкішних автомобілі по 600 000$ кожен

Як зазначає yes-lutsk, з посиланням на Наші Гроші, що ці автівки значно дорожче тих, які дозволяють собі Ангела Меркель та Ніколя Саркозі.

Дві автівки Mercedes-Benc S-600 у кольорі чорний металік були замовлені у ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц», їх загальна вартість склала 36, 01 мільйона гривень. Про це повідомляється в системі «Прозоро».

Один з автомобілів вартістю близько 625 тисяч доларів матиме повний пакет бронювання вищої міри захисту VR10. Салон буде повністю оббитий чорною ексклюзивною шкірою, пакет декоративних елементів «Ексклюзив», інші декоративні елементи: тополь чорний. Також автомобіль матиме холодний відсік, аудіо систему з навігацією, автоматичну систему з кондиціювання повітря, функцію пам’яті для задніх сидінь, відеокамеру кругового огляду, та багато інших можливостей.

Щодо другого автомобіля, то його вартість склала близько 660 тисяч доларів. Він дещо схожий з першим, та матиме подібні функції, включно з повним пакетом бронювання. Однак оббивка салону буде чорною ексклюзивною шкірою порцелян, задня частина салону матиме перегородку, систему нічного бачення, мультимедійну систему для пасажирів задніх сидінь.

До того ж, відомо що, до прикладу президент Франції Емануель Макрон їздить на службовому автомобілі, який дешевший вище зазначених у 10 разів.

Також Ангела Меркель, їздить на автомобілі вітчизняного виробника, вартістю орієнтовно від 300 тисяч доларів, до 570.

Відомо, що у 2018 році, автобаза ДУСі купувала автомобілі загальною вартістю 27, 91 мільйона гривень.

Слід зазначити, що радник президента Петра Порошенко Юрій Бірюков, прокоментував закупівлю словами, що «автобаза не лише, і не стільки президента обслуговує». Додавши:

«У Петра Олексійовича машини є, які не змінювались з 2014 року і не планувалися до заміни. Фішка в тому, що машини купують для обслуговування іноземних делегацій.»