Вівторок, 27 Липня, 2021

«Дочекайтесь виборів, оберіть собі нормальну людину», – як Зеленський зарадив підприємцям Старого ринку

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 9 липня, з самого ранку на Волинь приїхав Президент України Володимир Зеленський. Основною метою робочого візиту очільника держави є огляд процесу будівництва дитячого садка, що розташований у селі Крупа Луцького району. Крім цього, Президент оглянув дороги та скористався можливістю поспілкуватися з місцевими бізнесменами.

Окрім села Крупа, Володимир Зеленський відвідав і сам Луцьк. Зокрема, замок Любарта (на своїй соціальній сторінці у мережі Facebook президент вже опублікував фото на фоні замку з купюрою). Саме там, на Замковій площі, його і зустріли підприємці Старого ринку, пише yes-lutsk.com.ua.

На що скаржились підприємці Президенту?

Сьогодні на Замковій площі Володимир Зеленський вислухав луцьких підприємців, які продовжують скаржитися на ситуацію з Старим ринком. Президенту розповіли про дерибан землі та «протиправні дії місцевої влади».

Про це повідомили на сторінці Старого ринку у мережі Facebook під час прямої трансляції.

Самі підприємці неодноразово заявили, що Луцька міська рада виступає проти них, не слухає їхніх інтересів.

На таке звернення Володимир Зеленський відповів, що не може повпливати на будь-які дії Луцької ради. Проте, якщо ситуація на Старому ринку загрожуватиме безпеці жителів Волині, то він особисто передасть її під контроль голови Служби безпеки.

Відповідно до цього, на ринок більше не пропускатимуть тих осіб, які за словами самих підприємців можуть нести загрозу безпеці людей.

Також на ставлення підприємців до міської ради Луцька Володимир Зеленський додав:

«Я знаю, вона і проти вас, і проти нас».

Отже, після вислуховування скарг від підприємців Старого ринку Володимир Зеленський вирішив передати ситуацію під контроль Служби безпеки України.

Більш того, Володимир Зеленський порекомендував жителям Луцька дочекатися жовтня. Адже тоді відбудуться місцеві вибори, які дадуть можливість обрати на посаду мера Луцька іншого, більш гідного кандидата.

«Ну вже почекайте жовтня, оберіть собі нормальну людину», – сказав Президент України Володимир Зеленський.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...