Понеділок, 4 Липня, 2022

Через агресію РФ на території України, Литовська республіка заборонила в'їзд росіянам

Як повідомляє yes-lutsk з посиланням на Обозреватель, Литовська Республіка заборонила в’їзд у країну росіянам, які мають відношення до агресії в сторону України у Чорному морі. Також, повідомляють, що Литва посилить військову допомогу для України.

Як розповіла президент Литви Даля Грибаускайте, Литва найближчим часом виділить Україні якомога більше військової амуніції, інструкторів, та експертів з кібербезпеки, задля відторгнення гібридних атак, які можуть статись у передвиборчий час. Це стало відомо під час зустрічі президента  Литви та президента України у Києві.

Також стало відомо про збільшення гуманітарної допомоги на 30 тисяч євро.
До слова, цього року Литовська Республіка виділила Україні 140 тисяч євро, а в загальному, за 4 роки – 13 млн євро. Про це повідомила президент Литви Даля Грибаускайте.

Жінка заявила, що вважає напад Російської федерації у Чорному морі на українські кораблі, спробою перетворити Азовське море в своє внутрішнє.

Даля Грибаускайте – литовська політична діячка, діючий президент Литви. Зайняла цю посаду ще у 2009 році, а у 2014 литовський народ переобрав її й на другий термін.

До слова, зовсім нещодавно Україна також заборонила в’їзд на свою територію чоловікам – громадянам Росії на час дії воєнного стану.

Ця заборона стосуватиметься чоловіків віком від 16 до 60 років.

Винятком вважатиметься поважна причина приїзду, до прикладу, прибуття на похорон рідної людини.

Зокрема, президент України Петро Порошенко розповів, що такий закон був прийнятий задля того, аби Росія не мала змоги формувати на території України загони «приватних» армій.