Середа, 28 Жовтня, 2020

Через агресію РФ на території України, Литовська республіка заборонила в'їзд росіянам

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як повідомляє yes-lutsk з посиланням на Обозреватель, Литовська Республіка заборонила в’їзд у країну росіянам, які мають відношення до агресії в сторону України у Чорному морі. Також, повідомляють, що Литва посилить військову допомогу для України.

Як розповіла президент Литви Даля Грибаускайте, Литва найближчим часом виділить Україні якомога більше військової амуніції, інструкторів, та експертів з кібербезпеки, задля відторгнення гібридних атак, які можуть статись у передвиборчий час. Це стало відомо під час зустрічі президента  Литви та президента України у Києві.

Також стало відомо про збільшення гуманітарної допомоги на 30 тисяч євро.
До слова, цього року Литовська Республіка виділила Україні 140 тисяч євро, а в загальному, за 4 роки – 13 млн євро. Про це повідомила президент Литви Даля Грибаускайте.

Жінка заявила, що вважає напад Російської федерації у Чорному морі на українські кораблі, спробою перетворити Азовське море в своє внутрішнє.

Даля Грибаускайте – литовська політична діячка, діючий президент Литви. Зайняла цю посаду ще у 2009 році, а у 2014 литовський народ переобрав її й на другий термін.

До слова, зовсім нещодавно Україна також заборонила в’їзд на свою територію чоловікам – громадянам Росії на час дії воєнного стану.

Ця заборона стосуватиметься чоловіків віком від 16 до 60 років.

Винятком вважатиметься поважна причина приїзду, до прикладу, прибуття на похорон рідної людини.

Зокрема, президент України Петро Порошенко розповів, що такий закон був прийнятий задля того, аби Росія не мала змоги формувати на території України загони «приватних» армій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.