Субота, 10 Квітня, 2021

Через агресію РФ на території України, Литовська республіка заборонила в'їзд росіянам

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Як повідомляє yes-lutsk з посиланням на Обозреватель, Литовська Республіка заборонила в’їзд у країну росіянам, які мають відношення до агресії в сторону України у Чорному морі. Також, повідомляють, що Литва посилить військову допомогу для України.

Як розповіла президент Литви Даля Грибаускайте, Литва найближчим часом виділить Україні якомога більше військової амуніції, інструкторів, та експертів з кібербезпеки, задля відторгнення гібридних атак, які можуть статись у передвиборчий час. Це стало відомо під час зустрічі президента  Литви та президента України у Києві.

Також стало відомо про збільшення гуманітарної допомоги на 30 тисяч євро.
До слова, цього року Литовська Республіка виділила Україні 140 тисяч євро, а в загальному, за 4 роки – 13 млн євро. Про це повідомила президент Литви Даля Грибаускайте.

Жінка заявила, що вважає напад Російської федерації у Чорному морі на українські кораблі, спробою перетворити Азовське море в своє внутрішнє.

Даля Грибаускайте – литовська політична діячка, діючий президент Литви. Зайняла цю посаду ще у 2009 році, а у 2014 литовський народ переобрав її й на другий термін.

До слова, зовсім нещодавно Україна також заборонила в’їзд на свою територію чоловікам – громадянам Росії на час дії воєнного стану.

Ця заборона стосуватиметься чоловіків віком від 16 до 60 років.

Винятком вважатиметься поважна причина приїзду, до прикладу, прибуття на похорон рідної людини.

Зокрема, президент України Петро Порошенко розповів, що такий закон був прийнятий задля того, аби Росія не мала змоги формувати на території України загони «приватних» армій.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...

Доля ДЮСШ, бюджет та готовність Волині до повного карантину: прес-конференція Григорія Недопада

Сьогодні, 5 березня, Григорій Недопад провів прес-конференцію. Журналісти “підіймали” багато важливих питань, які стосуються не лише Луцька, а й Волинської області. Як...

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.