Вівторок, 28 Червня, 2022

Після гучного візиту Зеленського митниця поповнила держбюджет на 740 млн гривень

Декілька днів тому, стало відомо, що в липні Закарпатська митниця перерахувала 740 млн гривень до бюджету держави. Про це читайте на yes-lutsk.

Минулого місяця Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом приїздив в Закарпатську область, де прийняв низку кадрових рішень.

Зокрема призначив нового голову Закарпатської ОДА та мав серйозну розмову з місцевими митниками. Тоді він зауважив, що керівники митниці не можуть зупинити потік контрабанди, а натомість збагачуються. Внаслідок таких бесід відбулись кадрові зміни.

Нагадаємо, що 5 липня 2019 року президент призначив головою Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка. Наступного дня очільник держави вже провів нараду на митниці, під час якої наказав звільнити голів Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць. А вже 9 липня Олександр Власов відзвітував про їх звільнення. В той же день Володимир Зеленський підписав новий указ “Про протидію контрабанді та корупцію під час митного оформлення товару”.

Після цього в результаті скоординованих дій ОДА, митниці та правоохоронних органів прибуток  коштів до держбюджету України в липні цього року зріс більше як на 70% у порівнянні з надходженнями в червні. А якщо порівняти з 2018 роком, то він збільшився аж на 74%. Про це повідомляють в Офісі президента.

Відтак державна скарбниця значно збагатилася. Напевно раніше цими коштами наповнювались кишені людей, які займаються контрабандою чи тих же митників.

Схоже, що такі відверті “розбори польотів”, які влаштовує Зеленський по різних містах все-таки примушують декого посилено працювати. На прикладі Закарпатської митниці можна зрозуміти, що під силу підняти свої показники навіть вдвічі.

Будемо надіятись, що й решта митниць покажуть такий же хороший результат і зроблять суттєві надходження до держбюджету України.