Четвер, 29 Липня, 2021

Після гучного візиту Зеленського митниця поповнила держбюджет на 740 млн гривень

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Декілька днів тому, стало відомо, що в липні Закарпатська митниця перерахувала 740 млн гривень до бюджету держави. Про це читайте на yes-lutsk.

Минулого місяця Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом приїздив в Закарпатську область, де прийняв низку кадрових рішень.

Зокрема призначив нового голову Закарпатської ОДА та мав серйозну розмову з місцевими митниками. Тоді він зауважив, що керівники митниці не можуть зупинити потік контрабанди, а натомість збагачуються. Внаслідок таких бесід відбулись кадрові зміни.

Нагадаємо, що 5 липня 2019 року президент призначив головою Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка. Наступного дня очільник держави вже провів нараду на митниці, під час якої наказав звільнити голів Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць. А вже 9 липня Олександр Власов відзвітував про їх звільнення. В той же день Володимир Зеленський підписав новий указ “Про протидію контрабанді та корупцію під час митного оформлення товару”.

Після цього в результаті скоординованих дій ОДА, митниці та правоохоронних органів прибуток  коштів до держбюджету України в липні цього року зріс більше як на 70% у порівнянні з надходженнями в червні. А якщо порівняти з 2018 роком, то він збільшився аж на 74%. Про це повідомляють в Офісі президента.

Відтак державна скарбниця значно збагатилася. Напевно раніше цими коштами наповнювались кишені людей, які займаються контрабандою чи тих же митників.

Схоже, що такі відверті “розбори польотів”, які влаштовує Зеленський по різних містах все-таки примушують декого посилено працювати. На прикладі Закарпатської митниці можна зрозуміти, що під силу підняти свої показники навіть вдвічі.

Будемо надіятись, що й решта митниць покажуть такий же хороший результат і зроблять суттєві надходження до держбюджету України.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...