Субота, 15 Серпня, 2020

Після гучного візиту Зеленського митниця поповнила держбюджет на 740 млн гривень

Декілька днів тому, стало відомо, що в липні Закарпатська митниця перерахувала 740 млн гривень до бюджету держави. Про це читайте на yes-lutsk.

Минулого місяця Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом приїздив в Закарпатську область, де прийняв низку кадрових рішень.

Зокрема призначив нового голову Закарпатської ОДА та мав серйозну розмову з місцевими митниками. Тоді він зауважив, що керівники митниці не можуть зупинити потік контрабанди, а натомість збагачуються. Внаслідок таких бесід відбулись кадрові зміни.

Нагадаємо, що 5 липня 2019 року президент призначив головою Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка. Наступного дня очільник держави вже провів нараду на митниці, під час якої наказав звільнити голів Волинської, Закарпатської, Чернівецької та Львівської митниць. А вже 9 липня Олександр Власов відзвітував про їх звільнення. В той же день Володимир Зеленський підписав новий указ “Про протидію контрабанді та корупцію під час митного оформлення товару”.

Після цього в результаті скоординованих дій ОДА, митниці та правоохоронних органів прибуток  коштів до держбюджету України в липні цього року зріс більше як на 70% у порівнянні з надходженнями в червні. А якщо порівняти з 2018 роком, то він збільшився аж на 74%. Про це повідомляють в Офісі президента.

Відтак державна скарбниця значно збагатилася. Напевно раніше цими коштами наповнювались кишені людей, які займаються контрабандою чи тих же митників.

Схоже, що такі відверті “розбори польотів”, які влаштовує Зеленський по різних містах все-таки примушують декого посилено працювати. На прикладі Закарпатської митниці можна зрозуміти, що під силу підняти свої показники навіть вдвічі.

Будемо надіятись, що й решта митниць покажуть такий же хороший результат і зроблять суттєві надходження до держбюджету України.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Луцькі чиновники ніяк не відреагували на події в центрі міста: за цілий день – жодного коментаря

Вчорашні події в центральній частині нашого міста нікого не залишили байдужими - на щастя, все обійшлося відносно спокійно. Сьогодні ж, 22 липня, мережа почала...

«Дочекайтесь виборів, оберіть собі нормальну людину», – як Зеленський зарадив підприємцям Старого ринку

Сьогодні, 9 липня, з самого ранку на Волинь приїхав Президент України Володимир Зеленський. Основною метою робочого візиту очільника держави є огляд процесу будівництва дитячого...

Як на Волині Президента зустрічали

Сьогодні, 9 червня, на Волинь приїхав Президент України Володимир Зеленський. Як зазначив сам очільник держави, мета візиту - суто робоча, пише yes-lutsk.com.ua. Яка причина робочого візиту...

Скільки звернень було у період 2017-2019 рр про проведення дострокових виборів мера Луцька?

 У лютому 2017 року Луцьк залишився без очільника - помер Микола Романюк. Декілька років обласний центр Волині залишався без голови міста, але депутати міської...

Луцька міська дума: вибори 1917

Як відомо, 1917 рік в історії нашої держави став не черговим, а історичним. “Хроніки Любарта” разом із yes-lutsk розповість про цікаву подію, яка трапилася...