П’ятниця, 13 Травня, 2022

Після суперечки з Зеленським телеканал "Прямий" придбав квартиру для родини загиблого шахтаря

Володимир Зеленський під час свого нещодавнього візиту на Львівщину щодо трагедії на шахті, почав суперечитись з журналісткою телеканалу “Прямий” та запропонував придбати квартиру для родини загиблого шахтаря спільно з каналом. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на zaxid.net

Втім, телеканал “Прямий”, який, до слова, пов’язують з колишнім президентом Петром Порошенком, незалежно від чинного президента Зеленського, придбав квартиру для родини загиблого шахтаря Михайла Павлика, яка не мала власної житлової площі. Власне, квартиру придбали у тому ж будинку, де сім’я орендувала помешкання. 

Відомо, що нова квартира є трикімнатною, загальною площею у 72 кВ.м., розташована у місті Червоноград. 

скрін

На сайті телеканалу “Прямий” з’явилось відповідне повідомлення, у якому йшлося, що нарешті дружина та троє дітей мешкатимуть у власній квартирі. Відомо, що нове помешкання для родини шукали за допомогою приватних ріелторів.

Журналісти телеканалу “Прямий” вели пряму трансляцію з нової квартири родини, втім, дружина загиблого Михайла Павлика увесь час наголошувала на тому, що почувається ніяково та не переставала плакати. Однак, журналіст Матвей Ганапольский просив її опанувати себе. 

Що ж за конфлікт стався?

Увечері, 29 травня, президент України Володимир Зеленський приїхав на зустріч з родинами загиблих шахтарів. Однак, були присутні й журналісти. Зокрема, президент наголосив на тому, що родинам слід надати справжню допомогу. Він апелював до журналістки телеканалу “Прямий” зі словами: 

“Тому, що ви канал “Прямий” ви можете допомогти. Давайте з вами зараз купимо квартиру 50 на 50”.

Втім, телеканал не став очікувати відповідної реакції чи запрошення Зеленського та самотужки придбав квартиру для родини. 

Зокрема, журналістка Ольга Зеліско, яка й була на зустрічі з Зеленським, розповіла, що надзвичайно пишається свої каналом, який зміг довести на ділі, а не на словах, свою відповідальність. 

Власне, станом на 3 червня інформації про те, що родина шахтаря отримала житло від Володимира Зеленського немає. Також жодних звернень на адресу “Прямого” щодо придбання житла від глави держави не надходило, – пишуть на сайті ЗМІ.

президент

Що сталося на шахті?

У ніч проти 29 травня на шахті “Лісова №6” ДП “Львіввугілля” у селі Сілець, Сокальського району, Львівської області
відбувся обвал породи. Як наслідок цієї трагічної події, двоє людей загинуло. Один з шахтарів був 1997 року народження, неодружений, Турко Михайло Ярославович. Він пропрацював у шахті усього 9 місяців. Другий чоловік – гірник, із ремонту гірничих виробок дільниці з видобутку вугілля №1 Павлик Михайло Петрович. Він народився 1971 року, одружений та мав трьох неповнолітніх дітей – два хлопці 16 та 15 років і 8-річна донька.