Середа, 28 Липня, 2021

Володимира Зеленського запросили на Волинь

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Почесна Голова Благодійної організації “Позитивна взаємодія” Марія Мовчан написала відкритого листа чинному Президентові України, в якому запросила його візитувати до Волинської області – повідомили на сайті Благодійної організації. Далі про це розповість yes-lutsk.

Юна волинянка Марія Мовчан звернулася до Володимира Зеленського із запрошенням приїхати на Волинь у місто Ковель. Вона запросила Новообраного Президента України взяти участь у “благодійній справі” – відкритті сучасного спортзалу, який збудували для Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей спільними зусиллями небайдужих громадян. 

У листі Почесна Голова Благодійної організації зауважила, що саме “авторитет та висока підтримка суспільства” популяризує благодійні заходи в країні, які стосуються дітей. Крім того, візит Глави Держави стане прикладом можливої співпраці між державною владою та небайдужими людьми. На думку Марії Мовчан, “благородні кроки” Володимира Зеленського мотивуватимуть інших українців робити добрі справи, а відтак, і розбудовувати мудре та справедливе суспільство.

Волинська дипломатка не вперше звертається до посадової особи. Окрім звернення до Володимира Зеленського, дівчина також листується із іншими відомими людьми, монархами та президентами. 

На початку квітня цього року, ще до того, як відбувся другий тур президентських виборів, Марія Мовчан зверталася до тодішніх кандидатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського із пропозицією зробити добру справу – помиритися. 

Нагадаємо, що після того, як Володимира Зеленського було обрано на пост глави Держави, його дружина видалила свій аккаунт у Instagram. Проте, фото ймовірно залишилися у кеші Всесвітньої павутини, тож за лічені години фото облетіли мережі. Якою була перша леді кілька років тому розповість Лучанка. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...