Неділя, 22 Травня, 2022

Володимира Зеленського запросили на Волинь

Почесна Голова Благодійної організації “Позитивна взаємодія” Марія Мовчан написала відкритого листа чинному Президентові України, в якому запросила його візитувати до Волинської області – повідомили на сайті Благодійної організації. Далі про це розповість yes-lutsk.

Юна волинянка Марія Мовчан звернулася до Володимира Зеленського із запрошенням приїхати на Волинь у місто Ковель. Вона запросила Новообраного Президента України взяти участь у “благодійній справі” – відкритті сучасного спортзалу, який збудували для Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей спільними зусиллями небайдужих громадян. 

У листі Почесна Голова Благодійної організації зауважила, що саме “авторитет та висока підтримка суспільства” популяризує благодійні заходи в країні, які стосуються дітей. Крім того, візит Глави Держави стане прикладом можливої співпраці між державною владою та небайдужими людьми. На думку Марії Мовчан, “благородні кроки” Володимира Зеленського мотивуватимуть інших українців робити добрі справи, а відтак, і розбудовувати мудре та справедливе суспільство.

Волинська дипломатка не вперше звертається до посадової особи. Окрім звернення до Володимира Зеленського, дівчина також листується із іншими відомими людьми, монархами та президентами. 

На початку квітня цього року, ще до того, як відбувся другий тур президентських виборів, Марія Мовчан зверталася до тодішніх кандидатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського із пропозицією зробити добру справу – помиритися. 

Нагадаємо, що після того, як Володимира Зеленського було обрано на пост глави Держави, його дружина видалила свій аккаунт у Instagram. Проте, фото ймовірно залишилися у кеші Всесвітньої павутини, тож за лічені години фото облетіли мережі. Якою була перша леді кілька років тому розповість Лучанка.