Четвер, 4 Березня, 2021

Володимира Зеленського запросили на Волинь

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Почесна Голова Благодійної організації “Позитивна взаємодія” Марія Мовчан написала відкритого листа чинному Президентові України, в якому запросила його візитувати до Волинської області – повідомили на сайті Благодійної організації. Далі про це розповість yes-lutsk.

Юна волинянка Марія Мовчан звернулася до Володимира Зеленського із запрошенням приїхати на Волинь у місто Ковель. Вона запросила Новообраного Президента України взяти участь у “благодійній справі” – відкритті сучасного спортзалу, який збудували для Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей спільними зусиллями небайдужих громадян. 

У листі Почесна Голова Благодійної організації зауважила, що саме “авторитет та висока підтримка суспільства” популяризує благодійні заходи в країні, які стосуються дітей. Крім того, візит Глави Держави стане прикладом можливої співпраці між державною владою та небайдужими людьми. На думку Марії Мовчан, “благородні кроки” Володимира Зеленського мотивуватимуть інших українців робити добрі справи, а відтак, і розбудовувати мудре та справедливе суспільство.

Волинська дипломатка не вперше звертається до посадової особи. Окрім звернення до Володимира Зеленського, дівчина також листується із іншими відомими людьми, монархами та президентами. 

На початку квітня цього року, ще до того, як відбувся другий тур президентських виборів, Марія Мовчан зверталася до тодішніх кандидатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського із пропозицією зробити добру справу – помиритися. 

Нагадаємо, що після того, як Володимира Зеленського було обрано на пост глави Держави, його дружина видалила свій аккаунт у Instagram. Проте, фото ймовірно залишилися у кеші Всесвітньої павутини, тож за лічені години фото облетіли мережі. Якою була перша леді кілька років тому розповість Лучанка. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...