Вівторок, 28 Червня, 2022

Петиція за відставку Зеленського набрала необхідну кількість голосів: що далі

Петиція про відставку новообраного Президента України Володимира Зеленського набрала вже понад 42 тисячі голосів станом на 9:05 ранку, 24 травня. Задля розгляду петиції потрібно було зібрати 25 тисяч голосів, які вже були зібрані станом на 15:00 того ж дня. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на “24 телеканал“. 

Автором петиції є Максим Безрук, який повідомив, що голосування за новообраного президента було протестом, і насправді він не має підтримки зі сторони 73% українців. У тексті, який є у петиції зазначається, що перші дії та рішення гаранта – вже розчаровують чимало людей. Також, у повідомленні зазначається, що користуючись відсутністю змістовних обіцянок народові, Зеленський почав приписувати народній волі власні забаганки. 

Отож, задля того, аби петицію розглянув президент, вона повинна набрати 25 тисяч голосів впродовж 92 днів. 

Згодом, на сайті з’явилась ще одна петиція з вимогою відставки Володимира Зеленського у разі невиконання своїх обіцянок. Автором є Михальський Вадим Петрович. Слід зауважити, що нова петиція також за один день набрала вже понад 8 тисяч голосів. Чоловік зазначає, що Зеленський повинен виконати окремі свої обіцянки протягом 6 місяців від початку його президентства. 

До слова, Володимир Зеленський обіймає посаду Президента України усього 4 день. 

Андрій Богдан, Глава Адміністрації президента, зауважив у ефірі “Право на владу”, що це просто смішний жарт. Він розповів, що такі петиції не є приводом для реагування президента шляхом закінчення його повноважень. Також, він додав, що розуміє, що є велика частина населення, яка його не підтримує. Однак, Зеленський та його команда буде робити усе, аби перехилити таких людей на свій бік.