Неділя, 22 Травня, 2022

Петро Порошенко зателефонував Зеленському: про що розмовляли

Чинний президент України Петро Порошенко зателефонував Володимиру Зеленському та привітав з офіційною перемогою у другому турі президентських виборів. Відомо, що він заявив про необхідність координування спільних зусиль на протидію російській агресії. Також, Петро Порошенко домовився про зустріч у найближчий час із Володимиром Зеленським. Про це розповідає yes-lutsk, з посиланням на УНІАН

Таку інформацію чинний глава держави надав у відеозверненні, яке напередодні записав та опублікував для українців. Він закцентував увагу на тому, що цьогоріч вибори пройшли надзвичайно демократично та прозоро. З його слів, вони повною мірою відповідали стратегії України на членство в Європейському Союзі та НАТО, яку Петро Порошенко послідовно втілював протягом п’яти років свого президентства. Він висловив сподівання щодо того, що новий президент продовжить цей курс, який повною мірою відповідає національним інтересам України.

Також, відомо, що Петро Порошенко останні дні на посту президента присвятить вирішенню питання щодо посилення санкцій проти РФ. 

Президент наголосив на тому, що негайним кроком повинно бути демонстрування усім нашим партнерам єдину українську позицію в той час, коли, з його слів, роздаванням російських паспортів на окупованих територіях Кремль здійснює черговий етап гібридної війни проти України. Порошенко закцентував увагу на тому, що такий крок Путіна може означати нову підготовку та прояв військової агресії під приводом нібито захисту прав громадян Російської Федерації.

За його словами, суперництво на виборах залишилося в минулому. Разом з тим Порошенко подякував більш ніж 4,5 млн виборців, які проголосували за нього.