Середа, 28 Жовтня, 2020

Петро Порошенко їде на зустріч з Ангелою Меркель

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Сьогодні, 12 квітня відбудеться зустріч чинного президента України Петра Порошенко та Ангелою Меркель. Посилаючись на Deutsche Welle про всі деталі візиту розповість yes-lutsk.

У минулу п’ятницю, 5 квітня, офіційний представник канцлера Німеччини розповів журналістам про заплановану зустріч Меркель та Порошенко, яка відбудеться 12 квітня.

Проте, згідно з думкою німецьких експертів, візит Петра Олексійовича до пані Меркель не можна назвати «звичайним» у низці зустрічей між лідерами обох країн. На жаль, експерти не придали випадку, коли Меркель приймала одного з кандидатів у президенти іноземної держави між першим і другим турами виборів.

Згідно з коментарем Штеффена Зайберта, речника німецького уряду, ніхто з правління не вважає цю зустріч у Берліні прощальною чи спробою Меркель підтримати Петра Олексійовича.

«Петро Порошенко — президент України, держави, якою вже протягом декількох років ми опікуємося так інтенсивно, як рідко якою-небудь іншою країною, — заявив Зайберт. — Є багато конкретних тем для обговорення».

Такими темами стануть: реалізація мінських домовленостей та їхній перебіг; ситуація в Керченський протоці, зокрема, справи українських полонених моряків, звільнення яких уже тривалий час вимагає уряд Німеччини.

Також, Зайберт спростував припущення про передвиборчу допомогу Меркель Порошенко. Речник впевнений, що це вибір лише українського народу й незалежно від того, хто здобуде перемогу на виборах, німецький уряд буде й надалі на боці реформаторської України.

Варто зазначити думку німецьких експертів щодо майбутнього другого туру президентських виборів. Аналітик берлінського Фонду «Наука і політика» С’юзен Стюарт вважає, що візит Петра Порошенка до Німеччини є частиною стратегії. Проте, вона не вірить у те, що спроба переконати українців в успішності його перемоги буде вдалою.

Директор берлінського Центру східноєвпропейських і міжнародних досліджень Гвендолін Зассе запевняє — хто б не переміг у другому турі президентських виборів в Україні, курс країни на зближення із Євросоюзом має залишитися без змін.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.