Середа, 28 Липня, 2021

Назвали ім’я ведучого дебатів між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Модератором дебатів між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським на Суспільному телебаченні стане журналіст Павло Каразін. У коментарі Телеканалу новини «24» він заявив, що «вів і продовжує вести дебати на Суспільному телебаченні». Далі про це розповість yes-lutsk.

Павло Каразін зазначив, що законом України є передбачена обов’язкова процедура дебатів між першим та другим турами виборів президента країни. Така процедура має свої особливості: проведення дебатів проводиться за рахунок держбюджету, а проводити їх має 19 квітня цього року Суспільне телебачення.

Журналіст зауважив, що мав бути ведучим цього заходу. Однак, існує певна проблема із проведенням дебатів саме на НСК «Олімпійський», адже поки не зрозуміло, чи це будуть дебати, про які йшлося вище, чи додаткові до обов’язкових.

В разі, якщо дебати все ж таки будуть додатковими, то штаби, що фінансуватимуть даний захід, самі визначать підрядника-організатора та модератора – зауважив Павло Каразін.

Нагадаємо, що після результатів екзит-полів, які вказували на проходження чинного президента України Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського у другий тур, перший викликав Зеленського на дебати. Той погодився, однак через деякий час у його штабі почали шукати причини відмови. Невдовзі ж після цього шоумен опублікував відеоролик, в якому запросив чинного президента України на дебати та висунув умову, щоби дискусія відбулася на НСК «Олімпійський». На це Петро Порошенко дав згоду зі словами «Стадіон, так стадіон».

Керівництво стадіону повідомляло, що поки заявок на дебати не надходило та ніяких узгоджень із графіком роботи НСК не було. Однак, якщо заява все ж таки надійде, керівництво «Олімпійського» готове взяти його до розгляду у робочому порядку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...