П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Назвали ім’я ведучого дебатів між Петром Порошенком та Володимиром Зеленським

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Модератором дебатів між кандидатами у президенти Петром Порошенком та Володимиром Зеленським на Суспільному телебаченні стане журналіст Павло Каразін. У коментарі Телеканалу новини «24» він заявив, що «вів і продовжує вести дебати на Суспільному телебаченні». Далі про це розповість yes-lutsk.

Павло Каразін зазначив, що законом України є передбачена обов’язкова процедура дебатів між першим та другим турами виборів президента країни. Така процедура має свої особливості: проведення дебатів проводиться за рахунок держбюджету, а проводити їх має 19 квітня цього року Суспільне телебачення.

Журналіст зауважив, що мав бути ведучим цього заходу. Однак, існує певна проблема із проведенням дебатів саме на НСК «Олімпійський», адже поки не зрозуміло, чи це будуть дебати, про які йшлося вище, чи додаткові до обов’язкових.

В разі, якщо дебати все ж таки будуть додатковими, то штаби, що фінансуватимуть даний захід, самі визначать підрядника-організатора та модератора – зауважив Павло Каразін.

Нагадаємо, що після результатів екзит-полів, які вказували на проходження чинного президента України Петра Порошенка та шоумена Володимира Зеленського у другий тур, перший викликав Зеленського на дебати. Той погодився, однак через деякий час у його штабі почали шукати причини відмови. Невдовзі ж після цього шоумен опублікував відеоролик, в якому запросив чинного президента України на дебати та висунув умову, щоби дискусія відбулася на НСК «Олімпійський». На це Петро Порошенко дав згоду зі словами «Стадіон, так стадіон».

Керівництво стадіону повідомляло, що поки заявок на дебати не надходило та ніяких узгоджень із графіком роботи НСК не було. Однак, якщо заява все ж таки надійде, керівництво «Олімпійського» готове взяти його до розгляду у робочому порядку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...