Середа, 28 Липня, 2021

Порошенко погодився на умови Зеленського: дебати відбудуться на "Олімпійському"

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Чинний Президент України Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського щодо проведення “відкритих” дебатів на стадіоні “Олімпійський”. Далі розповість yes-lutsk.

Відтак, учора, кандидат у президенти Володимир Зеленський опублікував на своїй офіційній сторінці у Facebook відеозвернення до діючого Президента України стосовно проведення дебатів. Артист зазначив, що хоче, аби вони пройшли тест на вмість алкоголю та наркотиків у крові та провели дебати на стадіоні “Олімпійський” задля того, щоб журналісти могли відкрито поставити кожному з них запитання. Володимир дав на роздуми Петру Олексійовичу 24 години. 

Втім, вже о 3:40 ночі за київським часом Петро Порошенко надав відповідне відеозвернення Володимиру Зеленському. Президент зазначив, що дуже радий, що Зеленський, хоч і невпевненно, але погодився на дебати. З його слів, дебати – це не шоу, а виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Порошенко зауважив, що бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися. 

Також, президент вважає, що дебати – це не видовище і вони повинні відбуватись згідно того, як це прописано у Законі України. Порошенко порадив прочитати ці пункти Зеленському. 

Натомість, Петро Порошенко підсумував:

“Стадіон, так стадіон.. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу!”.

Зокрема, керівництво самого стадіону “Олімпійський” повідомило, що жодних заявок на проведення дебатів поки не надходило. А сама ж ідея не узгоджувалась із графіком роботи стадіону. Втім, якщо відповідна заява буде, то вони готові розглянути її у робочому порядку. 

Водночас, речник МВС Артем Шевченко вже заявив у Facebook, що підрозділи МВС України готові забезпечити охорону публічного порядку і безпеки на НСК “Олімпійський” під час президентських дебатів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...