Неділя, 22 Травня, 2022

Порошенко погодився на умови Зеленського: дебати відбудуться на "Олімпійському"

Чинний Президент України Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського щодо проведення “відкритих” дебатів на стадіоні “Олімпійський”. Далі розповість yes-lutsk.

Відтак, учора, кандидат у президенти Володимир Зеленський опублікував на своїй офіційній сторінці у Facebook відеозвернення до діючого Президента України стосовно проведення дебатів. Артист зазначив, що хоче, аби вони пройшли тест на вмість алкоголю та наркотиків у крові та провели дебати на стадіоні “Олімпійський” задля того, щоб журналісти могли відкрито поставити кожному з них запитання. Володимир дав на роздуми Петру Олексійовичу 24 години. 

Втім, вже о 3:40 ночі за київським часом Петро Порошенко надав відповідне відеозвернення Володимиру Зеленському. Президент зазначив, що дуже радий, що Зеленський, хоч і невпевненно, але погодився на дебати. З його слів, дебати – це не шоу, а виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Порошенко зауважив, що бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися. 

Також, президент вважає, що дебати – це не видовище і вони повинні відбуватись згідно того, як це прописано у Законі України. Порошенко порадив прочитати ці пункти Зеленському. 

Натомість, Петро Порошенко підсумував:

“Стадіон, так стадіон.. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу!”.

Зокрема, керівництво самого стадіону “Олімпійський” повідомило, що жодних заявок на проведення дебатів поки не надходило. А сама ж ідея не узгоджувалась із графіком роботи стадіону. Втім, якщо відповідна заява буде, то вони готові розглянути її у робочому порядку. 

Водночас, речник МВС Артем Шевченко вже заявив у Facebook, що підрозділи МВС України готові забезпечити охорону публічного порядку і безпеки на НСК “Олімпійський” під час президентських дебатів.