П’ятниця, 4 Грудня, 2020

Експерт розповів чи об'єднаються партії Зеленського та Тимошенко

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Yes-lutsk, посилаючись на ГолосUA, розповість про те, чи об’єднаються дві політичні партії — Президента України «Слуга народу» та «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Віталій Кулик, відомий український політолог, директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства, розповів, що партія Володимира Зеленського може увійти в коаліцію разом із партією Юлії Тимошенко і, можливо, Ігоря Смешко.

За словами Кулика саме очільниця «Батьківщини» буде першим союзником голови держави. Якщо партія Тимошенко набере від 12 % до 15 %, то аж до призначення прем’єр-міністра це буде заявою на об’єднання.

Політолог наголосив на тому, що Володимиру Зеленському потрібна людина, яка візьме на себе весь негатив — кризис-менеджер. Адже, наразі, на всіх чекає нова хвиля всесвітньої економічної кризи. Такою людиною може стати Юлія Володимирівна.

Цікаво, але, згідно з даними, навіть за допомогою мажоритарників голосів Зеленському не вистачає. Навряд команда Володимира Олександровича на мажоритарці набере стільки ж голосів, скільки сам Президент під час виборів. Навіть за відсутності мобілізації, з урахуванням літнього періоду, якщо команда Зеленського буде агітувати за мажоритарників — соціологи називють цифру не більш ніж 40 % підтримки партії. Тобто, у будь-якому випадку «Слуга народу» має домовитися із «Батьківщиною».

Принципово важливими союзниками для Президента України будуть представники такої партії, як «Наш Край».

Також, Віталій Кулик зазначив, що в коаліцію, можливо, ввійде й Ігор Смешко.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори відбудуться 21 липня 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Плани Ігоря Поліщука щодо Старого ринку

Новообраний мер міста Луцька Ігор Поліщук розказав, чи в Центральному ринку та на території біля нього буде продовжено впорядкування. Також він додав,...

Хто представляє інтереси лучан в кожному окрузі?

Не всі депутати минулої каденції залишилися цього року. 42 чинуша пройшли до Луцької міської ради, згідно з результатами місцевих виборів 25 жовтня....

У Луцьку мітингують за відставку Юрія Погуляйка

У Луцьку під стінами Волинської обласної державної адміністрації зібралися мітингарі, які вимагають відставки очільника області Юрія Погуляйка. Далі на yes-lutsk.

Луцький суд не має грошей на відправку документів поштою: як тепер дізнатися про засідання та отримати необхідне?

Від учора, 1 грудня, Луцький міськрайонний суд припиняє надсилати документацію поштою. Про це повідомляє yes-lutsk з посиланням на Судова влада України.

Що луцькі депутати думають про введення локдауну в Україні

В Україні очікують, коли ж оголосять дати початку та закінчення тотального карантину, який ще називають локдауном. Імовірно, він буде діяти в період...