Четвер, 29 Липня, 2021

"Lift": нова соціальна програма Президента України

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Команда Володимира Зеленського заявила про старт нового проекту «Lift». Докладніше про нього розповість yes-lutsk.

Учора, 28 травня, було запущено проект, під цікавою назвою «Lift». Президент України та помічник голови держави Михайло Федоров анонсували його ще під час найбільшої ІТ-конференції, яка проходила в Києві, 23 травня у МВЦ — «iForum 2019». За словами Зеленського проект був створений для об’єднання талановитих українців та фахівців своєї справи. Головна ціль — це економічно-соціальний розвиток та позитивні зміни в країні загалом.

«Lift» або «Уряд у смартфоні» — це платформа, яка змінить країну, адже кожен, хто прийде в проект буде мати власні інноваційні розробки, нові соціальні та державні проекти.

Усім бажаючим втілити свій план розвитку країни в реальність, знайти омріяну вакансію та стати частиною команди допомагають найкращі спеціалісти, консультанти та рекрутингові компанії.

На сайті проекту зазначено, що відбір членів команди та ідей буде прозорим, чесним, без бюрократії та корупції. Також, обіцяють надати можливість узяти участь у написанні нової історії нашої країні.

Наразі, можна подати ідеї та пропозиції щодо змін у транспортній, освітній, спортивній та медицинській сфері, а також у бізнесі, праві та ін.

Нагадаємо, на конференції «iForum 2019» Володимир Зеленський, під час доповіді «Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом», розповів про задум запровадити «Україну в смартфоні», яка складається з чотирьох рівнів:

  1. Інформація про державу;
  2. Комунікація з державою;
  3. Транзакції з державою;
  4. Залучення до керування державою.

Президент підкреслив, що було б дуже прогресивно дорогою на роботу чи додому зі свого телефону контролювати процес прийняття законів, мати можливість доповнити їх, слідкувати за новими призначеннями тощо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...