П’ятниця, 5 Березня, 2021

"Lift": нова соціальна програма Президента України

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Команда Володимира Зеленського заявила про старт нового проекту «Lift». Докладніше про нього розповість yes-lutsk.

Учора, 28 травня, було запущено проект, під цікавою назвою «Lift». Президент України та помічник голови держави Михайло Федоров анонсували його ще під час найбільшої ІТ-конференції, яка проходила в Києві, 23 травня у МВЦ — «iForum 2019». За словами Зеленського проект був створений для об’єднання талановитих українців та фахівців своєї справи. Головна ціль — це економічно-соціальний розвиток та позитивні зміни в країні загалом.

«Lift» або «Уряд у смартфоні» — це платформа, яка змінить країну, адже кожен, хто прийде в проект буде мати власні інноваційні розробки, нові соціальні та державні проекти.

Усім бажаючим втілити свій план розвитку країни в реальність, знайти омріяну вакансію та стати частиною команди допомагають найкращі спеціалісти, консультанти та рекрутингові компанії.

На сайті проекту зазначено, що відбір членів команди та ідей буде прозорим, чесним, без бюрократії та корупції. Також, обіцяють надати можливість узяти участь у написанні нової історії нашої країні.

Наразі, можна подати ідеї та пропозиції щодо змін у транспортній, освітній, спортивній та медицинській сфері, а також у бізнесі, праві та ін.

Нагадаємо, на конференції «iForum 2019» Володимир Зеленський, під час доповіді «Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом», розповів про задум запровадити «Україну в смартфоні», яка складається з чотирьох рівнів:

  1. Інформація про державу;
  2. Комунікація з державою;
  3. Транзакції з державою;
  4. Залучення до керування державою.

Президент підкреслив, що було б дуже прогресивно дорогою на роботу чи додому зі свого телефону контролювати процес прийняття законів, мати можливість доповнити їх, слідкувати за новими призначеннями тощо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ігор Поліщук зустрівся з Бартошем Ціхоцкі: подробиці

У понеділок, 1 березня, Ігор Поліщук провів робочу зустріч з Бартошем Ціхоцкі та Славоміром Місяком. Усі подробиці цього заходу розповість yes-lutsk.

Брати, які жорстоко вбили Катю Литкіну, вкотре подають апеляційну скаргу

Вже сьогодні, 2 березня, Верховним Судом України буде розглянута апеляційна скарга від адвокатів засуджених Максима Терлецького та Назара Статочнюка. Молодики були на...

Голова виборчої комісії, яка оголосила мером Луцька Ігоря Поліщука, отримала почесну грамоту

На початку лютого, міський голова Ігор Поліщук видав розпорядження про нагородження Марії Парфенюк грамотою за сумлінну працю. Більше про це розповість yes-lutsk.

Луцький терорист вимагає допитати Зеленського

Максим Кривош - так званий луцький терорист бажає, щоб президент України Володимир Зеленський став свідком у його справі. Зокрема, Максим вимагає допитати...

Як луцькі депутати рятуватимуть дерева міста

«Варварська інквізиція» дерев стала вже звичним явищем у Луцьку. Проте наразі запроваджено мораторій на кронування рослин, хоч і на деякий час. Таке...