Неділя, 22 Травня, 2022

"Lift": нова соціальна програма Президента України

Команда Володимира Зеленського заявила про старт нового проекту «Lift». Докладніше про нього розповість yes-lutsk.

Учора, 28 травня, було запущено проект, під цікавою назвою «Lift». Президент України та помічник голови держави Михайло Федоров анонсували його ще під час найбільшої ІТ-конференції, яка проходила в Києві, 23 травня у МВЦ — «iForum 2019». За словами Зеленського проект був створений для об’єднання талановитих українців та фахівців своєї справи. Головна ціль — це економічно-соціальний розвиток та позитивні зміни в країні загалом.

«Lift» або «Уряд у смартфоні» — це платформа, яка змінить країну, адже кожен, хто прийде в проект буде мати власні інноваційні розробки, нові соціальні та державні проекти.

Усім бажаючим втілити свій план розвитку країни в реальність, знайти омріяну вакансію та стати частиною команди допомагають найкращі спеціалісти, консультанти та рекрутингові компанії.

На сайті проекту зазначено, що відбір членів команди та ідей буде прозорим, чесним, без бюрократії та корупції. Також, обіцяють надати можливість узяти участь у написанні нової історії нашої країні.

Наразі, можна подати ідеї та пропозиції щодо змін у транспортній, освітній, спортивній та медицинській сфері, а також у бізнесі, праві та ін.

Нагадаємо, на конференції «iForum 2019» Володимир Зеленський, під час доповіді «Гарант інновацій: створюємо майбутнє разом», розповів про задум запровадити «Україну в смартфоні», яка складається з чотирьох рівнів:

  1. Інформація про державу;
  2. Комунікація з державою;
  3. Транзакції з державою;
  4. Залучення до керування державою.

Президент підкреслив, що було б дуже прогресивно дорогою на роботу чи додому зі свого телефону контролювати процес прийняття законів, мати можливість доповнити їх, слідкувати за новими призначеннями тощо.