Середа, 28 Жовтня, 2020

Порошенко "засипав" друзів нагородами перед відставкою

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Чинний Президент України Петро Порошенко перед своєю відставкою присвоїв 273 звання та державних нагород. Кому й за що — розповість yes-lutsk з посиланням на Znaj.ua.

10 травня на офіційному сайті президента було оприлюднено указ № 188/2019 «Відзначення державними нагородами України», датований 4 травня.

Прес-служба Петра Порошенко повідомила, що президент нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня громадського діяча Олега Медведєва та особистого секретаря Святослава Цеголка. Цей орден вони отримали за значні внески в культурно-освітній, соціально-економічний розвиток держави, у державне будівництво, високий професіоналізм та трудові здобутки.

Таким самим орденом були нагороджені: Ярослав Мельник, керівник Головного департаменту Адміністрації Президента; заступник пана Мельника — Ігор Лурін, керівник департаменту АП; Володимир Бондаренко, Державний секретар Кабінету Міністрів України; Руслан Демченко, радник президента.

А почесним званням «Народний артист України» було нагороджено десять солістів-вокалістів, диригентів, художніх керівників тощо. Серед них: Аурелія Ротару — співачка, сестра Софії Ротару та Володимир Кучинський — диригент Національної заслуженої академічної капели України «Думка».

Також, цим указом було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Євгена Нищука, міністра культури України.

Орденами «За заслуги» ІІ ступеня були нагородженні такі високопосадовці: Костянтин Єлісєєв, заступник голови АП; Степан Кубів, міністр економічного розвитку й торгівлі; Валерій Василюк, радник Голови Державної фіскальної служби України та інші.

Загалом, у списку близько трьохсот нагороджених — людей, які отримали ордени І, ІІ та ІІІ ступенів, князя Ярослава Мудрого, Данила Галицького, княгині Ольги, почесні звання народних та заслужених артистів України, вчителів, архітекторів, художників та інші.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

У Ковелі два кандидати не поділили крісло мера

На місцевих виборах на пост мера Ковеля, за попередніми результатами, виграє кандидат від партії «За майбутнє» Ігор Чайка. З такою ситуацією не...

Кого обрали головами ОТГ на Волині?

25 жовтня відбулися вибори голів об‘єднаних територіальних громад Волинської області. Станом на сьогодні вже опубліковано попередні результати виборів і більшості громад регіону,...

Вибори мера Луцька: хто претендує на другий тур?

25 жовтня 2020 року відбулися довгоочікувані вибори, які нарешті дозволять обрати мера в місті Луцьку, розповідає сайт yes-lutsk. Хто...

Вибори на Волині: які порушення допустили

На Волині 25 жовтня проходили місцеві вибори. Як і в минулі роки, не обійшлося без казусів та порушень: на деяких дільницях недостатньо...

На Волині чоловік, аби не голосувати, порвав бюлетень

25 жовтня в Україні проходили місцеві вибори. Як завжди, не обійшлося без курйозів, помилок і порушень. Далі на yes-lutsk.