Середа, 28 Липня, 2021

Порошенко "засипав" друзів нагородами перед відставкою

Історія скандального приїзду шостого Президента на Волинь: як це було

Влітку 2020 року президент України Володимир Зеленський відвідав Волинь. Саме 9 липня 2020 року літак із очільником держави приземлився на військовому аеродромі...

Чинний Президент України Петро Порошенко перед своєю відставкою присвоїв 273 звання та державних нагород. Кому й за що — розповість yes-lutsk з посиланням на Znaj.ua.

10 травня на офіційному сайті президента було оприлюднено указ № 188/2019 «Відзначення державними нагородами України», датований 4 травня.

Прес-служба Петра Порошенко повідомила, що президент нагородив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня громадського діяча Олега Медведєва та особистого секретаря Святослава Цеголка. Цей орден вони отримали за значні внески в культурно-освітній, соціально-економічний розвиток держави, у державне будівництво, високий професіоналізм та трудові здобутки.

Таким самим орденом були нагороджені: Ярослав Мельник, керівник Головного департаменту Адміністрації Президента; заступник пана Мельника — Ігор Лурін, керівник департаменту АП; Володимир Бондаренко, Державний секретар Кабінету Міністрів України; Руслан Демченко, радник президента.

А почесним званням «Народний артист України» було нагороджено десять солістів-вокалістів, диригентів, художніх керівників тощо. Серед них: Аурелія Ротару — співачка, сестра Софії Ротару та Володимир Кучинський — диригент Національної заслуженої академічної капели України «Думка».

Також, цим указом було нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Євгена Нищука, міністра культури України.

Орденами «За заслуги» ІІ ступеня були нагородженні такі високопосадовці: Костянтин Єлісєєв, заступник голови АП; Степан Кубів, міністр економічного розвитку й торгівлі; Валерій Василюк, радник Голови Державної фіскальної служби України та інші.

Загалом, у списку близько трьохсот нагороджених — людей, які отримали ордени І, ІІ та ІІІ ступенів, князя Ярослава Мудрого, Данила Галицького, княгині Ольги, почесні звання народних та заслужених артистів України, вчителів, архітекторів, художників та інші.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Повітря, простір та воля: чому обирають будинок?

Вибір власного життя часто приводить до питання: власний будинок або квартира у багатоповерхівці. Для кого буде найбільш вигідним придбання будинку в місті?...

Найгучніші злочини (найвідоміші злочинці) в історії Луцька

В історії Луцька чимало згадок про напади загарбників, проте усі вони були до часів Незалежності України. 2020 рік став для обласного центру...

Демонтаж кіосків на Центральному ринку не будуть продовжувати: Ігор Поліщук кличе підприємців на зустріч

Міський голова Ігор Поліщук, у щотижневому звіті, розповів про найактуальніші проблеми Луцька. Серед них - майбутнє Центрального ринку. Yes-lutsk розповість більше.

Представники “City Card” хвилюються через те, що термінали компанії можуть викидати у річку

У вівторок, в Луцькій міській раді, провели День депутата. Детальніше про цей захід розповість yes-lutsk, посилаючись на ІА “Конкурент”.

Сміттєзвалища на Волині, новий реабілітаційний центр для бійців АТО та майно санаторію “Згорани”: Григорій Недопад повідомив про плани на майбутнє

Під час прес-конференції “100 днів роботи Волинської обласної ради”, яка відбулася 5 березня. Григорій Недопад відповідав на усі питання журналістів щодо теперішнього...